| AnonimAwesome a întrebat:

Am probleme, o visez aproape in fiecare noapte pe florencia bertotti(nini) chiar ca a devenit obsesie, dupa fiecare vis toata ziua ma gandesc la ea, oare de ce o visez incontinuu? va rog mult raspunsuri la fundita

Răspuns Câştigător
| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Buna!
Chiar nu stiu ce ar putea sa fie poate ca te uiti prea mult la episode cu ea (nini), incearca so uiti nu te mai uita la poze cu ea etc. Poate iti place mult de ea si chiar a devenit o obsesie urata.
Stii sfatul meu : INCEARCA SO UITI
Nustiu incearca sa te gandesti la altceva... paa
Funda plzz?

5 răspunsuri:
| dorincosti a răspuns:

Daca te gandesti toata ziua la ea...normal ca o visezi...

| Alexandra_8746 a răspuns:

Buna, deci tu o visezi si te iseamna ca te-ai atasat foasrnandesti la Nini zilnic asta inseamna ca te-ai atasat foarte mult de aceasta actrita, iti place modul ei de a interpreta sau daca nu va place de Thoman si incercati sa il copiati ca pe un mare idol sau pur si simpu ba place cum interpreteaza faimoasa actrita.
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ob sedata de ea! big grin o visezi intruna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si eu sunt fanul nr 1 si eu o visez si ma gandesc mereu la ea o iubesc daca vreti date despre ea contactati-ma stiu absolut tot :-p

| roobert a răspuns:

Te inteleg fiindca si eu sunt foarte obsedat de NINI si ma gandesc tot dar tot timpul la ea si destul de des o si visez fiindca probabil ne gandim la ea tot timpul si nu pierdem nici un episod la cat de grozav e serialul si la cat de grozav interpreteaza nini cu thomas si imi mai plac momentele cand ei sunt singuri si as vrea sa se vizioneze o zi numa de NINI sa mai aflam cate ceva.