| Alexandru_1226 a întrebat:

Am propus la prietena ca sa ma intilnesc cu ea >Si i-a mi-a zis de ce ar trebui ca eu sa ma intilnesc cu tine?(ajutati-ma :ce sa-i raspund)

3 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Pana ce ti se raspunde la intrebare sunt sigura ca schimbati subiectu sau iti vine tie ceva in minte laughing) nu o poti lasa atata timp pana sa ii raspunzilaughing

| Printzess a răspuns:

Pai pentru ca o relatie nu poate sa mearga daca nu va intalniti si nu vorbiti despre ce ati vrea sa faceti pe viitorthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pentru ca sunteti impreuna.