| Alexandru_1226 a întrebat:

Am propus la prietena ca sa ma intilnesc cu i-a >Si i-a mi-a zis de ce ar trebui ca eu sa ma intilnesc cu tine?(ajutati-ma :ce sa-i raspund)

3 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Eu zic sa ii raspunzi:''Cum adica de ce ar trebui sa te intalnesti cu mine, pana la urma nu esti prietena mea?'', eu una asta as fi zis.

| Jony123 a răspuns:

Intrebarea e forumulata foarte gresit, daca te referi la o intalnire pentru o combinatie trebuie sa ii zici ca vrei sa te intalnesti cu ea pentru ca vrei sa o cunosti mai bine si ca esti interesata de ea, si daca vrei poti sa ii zici ca o placihee hee Sper ca te-am ajutat, funda? Plzz

| AliiB a răspuns:

Fatu'meu, invata mai intai gramatica limbii romane.si dupa aceea minuneaza-te de ce nu a vrut sa iasa cu tinewinking
daca nu stii despre ce este vorba.se scrie EA, nu i-a rolling on the floor