| MisDia a întrebat:

Am si eu nevoie de o povestire la persoana 1 cu o intamplare, fara dialog..scrisa de un autor.

1 răspuns:
| AlicefromWonderland15 a răspuns:

[M-am pus în pat pentru că eram moartă de oboseală și am adormit în câteva clipite. Jeremy a stat treaz până târziu ca să refacă testamentul. Dimineața următoare după ce m-am trezit, am observat că geamul era deschis. L-am întrebat pe Jeremy cine l-a deschis iar el a spus că nici nu a observat că e deschis. Când m-am dus la baie, fața mea arăta oribil. Am văzut că am 2 înțepături pe gât și o urmă roșie. Am așteptat ca urma aceea să dispară dar a rămas acolo pentru tot restul zilei. În legătură cu mușcătura aceea, nu știu ce să zic. Părea să fie a unui liliac.] E bun?