| anonim_4396 a întrebat:

TPU as avea o intrebare. Cum sa cuceresc o fata?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Prin vorbe happy

| Georgemy2 a răspuns:

Bag-o in seama, inprietenitiva, faceti o relatie, dupa 3 copi, si traiti fericiti pana la adanci batraneti

| MicutzaaLis a răspuns:

Incearca sa faci pe prostul... Poate merge...

| Andree33 a răspuns:

Pai ai putea sa incerci pentru inceput cu like's pe facebook cum e la moda, laughing) apoi incearca sa afli ce ii place, sa vorbesti cu ea,.dar ai grija sa fie un subiect interesant pentru amundoi ca sa nu o plictisesti. Daca ti-a mers bine pana aici aranjeaza o intalnire, daruieste-i ceva simbolic, spune-i ca iti e simpatica, si daca ai reusit sa ai o relatie cu ea nu uita sa o trezesti dimineata cu mesaje dragure + complimente. Bafta

| TDavid12 a răspuns (pentru Andree33):

Mersi mult.

| Andree33 a răspuns (pentru TDavid12):

Cu placere, sper ca te-am ajutat!winking