| iooaiooa a întrebat:

plac un baiat si el nu stie asta, nu il cunosc foarte bine si de aceea nu stiu ce sa fac.sa-i spun sa nu-i spun...

3 răspunsuri:
| AlexBitza a răspuns:

Pai mai intai incearca sa-l cunosti mai bine, cunoastei familia, prietenii si nu ii spune ca-l placi mai bine da-i de inteles...

| byutxa a răspuns:

Ar fi bine sa-l cun mai intai si apoi:*

| LPofficial a răspuns:

Daca tu chiar il placi cu adevarat ar trebui sa ii spui... dar ar trebui sa vezi mai bine ce fel de baiat este deoarece isi poate bate joc de sentimentele talewinking