| stella2355 a întrebat:

mie imi place de un baiat tare si nu stiu ce sa fac.Sa ii spun ma tem ca sa nu rida de mine. Poate sa il uit? Ajutor va rog.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca e un baiat popular si frumos slabe sanse poate un sex atat,daca e baiat cuminte, timid, e rusinos, eu stiu ce placi tu, in orice caz du-te si spune-i asta, poate va iesi ceva

| stella2355 explică (pentru RAY):

Nu este el popular.Este dragut dar este si timid.Eu niciodata n-am facut asta si nu stiu cum se face.

| RAY a răspuns (pentru stella2355):

Ai timp nu te grabi sa faci, mai bine i spui fata in fata ca pe net pare prea neserios ma intelegi, a ca daca tiai da deminsia prin sms

7 răspunsuri:
| CristinaSNC a răspuns:

Uite, eu nu i-am spus si acum are iubita si e fericit, nu vreau sa ii stric fericirea. Du-te si spune-i, daca rade se uita intr-o saptamana. Poate o sa ai parte de cea mai frumoasa poveste de dragoste din viata ta. Nu risti nu castigi. Daca nu poti sa ii zici in fata, vorbeste cu o prietena sa se bage in seama cu el si sa ii bata apropo gen : " Am aflat ca Stela te place, ce crezi?", nu stiu zic si eu laughing. Am presupun ca te cheama asa dupa numele de pe TPUwinking

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai de ce sa rada. N-a cred ca ar trebui sa i spui.

| DrMundo a răspuns:

1. esti fata sansele ca el sa te placa sunt mai mari decat tu sa-l placi. nu are rost sa-ti explic de ce. daca nu esti prea urata, zii ce simti.

| SaintBernard a răspuns:

Daca nu faci ceva, pierzi. Nu mai des regreti ce n-ai facutg decat ce ai facut? Spune-i, nu se stie ce se va intampla! Poate si el te place ori ii trezesti interesul!

| Christuletzu123 a răspuns:

Ar fi bine sa ii arati cum simti