| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu cred ca si el ma place, dar se comporta dragut cu mine si e foarte politicos dar nu stiu ce sa fac.Sa-i spun ca-l plac?

Răspuns Câştigător
| pitikaaluuii a răspuns:

Daca sunteti prieteni si vorbiti des si poate sunteti cei mai buni prieteni e cel mai probabil sa te placa el dar daca nu prea vorbiti dar totusi sunteti prieteni inseamna ca face asta doar ca sa nu fie etichetat ca nesintit sau ceva de genu'...in orice caz sa nu-i spui tu prima ca-ti place de el...lasa-l pe el sa isi faca curajul de a-ti spune acest lucru, dar daca el cand este cu tine se poarta foarte diferit fata de fetele celelalte inseamna ca si lui ii place de tine si poate ca nu are curajul sa-ti spuna sau poate pur si simplu nu a gasit momentul pana acum

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, lasa-l pe el pana cand va avea curaj sa-ti spuna. Daca nu-ti va spune nimic, inseamna ca ai ghinion.

| Daniellllll1 a răspuns:

Daca iti place de el, spune-i ce simti, n-ai nimic de pierdutwinking.