| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un baiat de 2 ani.Eu il plac si din cate vad eu cred ca si el ma place. Cateodata imi spune ca ma iubeste si cateodata face misto de mine si nu e mereu la fel. Nu stiu ce sa fac.sa mai vorbesc cu el sau sa ii spun sa ma lase in pace? Dau fundita. Multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| vOdK a răspuns:

Buna! baiatul te place dar ii este rusine sa zica, probabil e o fire orgolioasa, si pun pariu ca iti zice ca te iubeste doar pe mess spre seara cand o iau razna hormonii lui, dar daca il pui sa explice „te iubesc„-ul acela iti va spune ca te iubeste ca pe o prietena sau ca pe o sora( in cazul rau) sau poate sa iti spuna ca te iubeste cu adevarat si vrea sa fii prietena lui( cazul fericit) daca il cunosti de 2 ani banuiesc ca ai un pachet destul de compact cu cunostinte despre el. incearca sa vezi daca are mai multe calitati sau mai multe defecte si apoi stii ce ai de facutwinking pwpwiki. ai grija de tine! funda?

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca face misto de tine tu ce crezi? straight face
Crezi ca te place? Eu personal nu cred... Daca te-ar placea de ce ar face misto? Daca vrei sa fii sigura intreaba-l, si dupa aceea tu decizi daca merita sau nu sa-ti bati capul cu el.

| vOdK a răspuns:

Mia facut placere sa te ajut, mersi de funditză :*:*:*:*

| Hitek a răspuns:

Ce vrei sa spui?
Cunosti un tip de 2 ani sau cu 2 ani mai mare/mic?

| BlackMan a răspuns:

Sunt o gramada de baietii de genu daca face misto de tine nu il mai baga in seama pentru ca dupa ii acorzi prea muta atentie si i se urca la cap... fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca te place dar cel mai bine ar fi sai sa il intrebi chiar tu

| Trixye a răspuns:

Pai daca tu il iubesti pe el nu inteleges de ce sa ii spui sa te lase in pace. vorbeste cu el. ia-l usor.incearca...nu stiu sa il inviti la un suc si vorbiti.Intreabal daca te place sau nu.Succes big hug fundita?
smug