| ionutz246 a întrebat:

Am trecut a 9-a si vreau sa stiu ce este mai folositor pentru auto-aparare la scoala? o teava mica in geanta sau un pietroi?
Vreau raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| TheAvenger a răspuns:

Ești băiat și nu știi cum să te aperi? ..rezolvi totul cu pumnu. lovești și fugi laughing..sau dacă nu, ia-ți ranga de acasă thinking ..sau fă pe psihopatul, părând că ai scpăat de la spitalul de nebuni, și sigur o să te lase în pace thinking

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Dragul meu, cea mai buna autoaparare la scoala este non-violenta.Mergi la un liceu, nu in legiune. Daca vei folosi orice mijloc-teava, pietroi, spray-vei fi exmatriculat.E corect sa stii sa te aperi, dar nu cu asemenea metode.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Spray paralizant

| StefanVLY a răspuns:

Cu violenta nu rezolvi nimic! La liceu, daca nu vorbesti rau despre altii, si nu te bagi in seama cu tipii aia "duri" nu ti-se intampla nimic! Dar ma rog! Traim si noi in Romania, asa cathinking Bazeaza-te pe propriile fortewinking!
Bafta! >funda

| skalgar a răspuns:

Respecta si vei fi respectat, nu-ti trebuie nimic.