| anonim_4396 a întrebat:

Am un baiat la scoala din cls de care imi place mult iar el vb cu multe fete adica ii place sa fuga dupa ele sa se certe si sa le injure dar si lor le place mai este si o fata de care zice toata cls ca ii place dar eu nu prea cred.daca un baiat place o fata nu este normal sa se comporte cat de cat civilizat cu ea?dar el ii vb groaznic asadar vreau sa aflu daca lui ii place cu adevarat de mine,ma baga in seama o saptamana sau 2 dintr-o luna si cand nu vb cu mine imi da palme la fund cand stau de vorba cu prietena mea pe hol ii place sa ma tatoneze uneori iar cand vb cu el este foarte amabil dar inca nu sunt sigura daca ma place insa mi se pare mereu ca in timpul orelor se uita la mine, nu stiu, am impresia am incercat sa vb cu el dar parca ma evita si nu stiu cum sa ii captez atentia ba am si vrut sa renunt sa ma mai gandesc la el dar apoi vad ca iarasi ma tatoneaza si parca imi place si mai tare si la cealalta fata se uita si zambeste cand vb cu ea la fel ca si la mine.este posibil ca sa ii placa si de ea? plz un raspuns

Răspuns Câştigător
| EmaEmax a răspuns:

E clar ca baiatul te place, insa nu stie cum sa reactinoze in fata ta, daca zici ca e genul care tachineaza fetele inseamna ca asa isi exprima el sentimentele sau pur si simplu nu stie sa le arate. Faptul ca se uita uneori la tine cand tu nu esti atenta este iar un semn ca el te considera simpatica.Incearca sa vorbesti mai mult cu el si cine stie poate iese cevawinking