| ImAgirl a întrebat:

Am un catelus micut :X de vreo cateva saptamani si as vrea sa il invat sa nu mai faca pipi in casa peste tot straight face sa poata cere afara cand are nevoie big grin cum as putea face asta?

1 răspuns:
| mihaelaa18 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema ca si a ta,eu i-am pus o tavita mica in baie si il duceam mai mereu acolo ca sa isi faca nevoile si sa se obisnuiasca, il urmaream mai tot timpu si il duceam acolo, a fost putin cam greu la inceput pana sa obisnuit si dupa aceea se ducea singur acolo.Acum ca a mai crescut numai am probleme cu el pentru ca il scot afara de 3, 4 ori pe zi si numai face in casa deloc.Bafta