| Alexxutsa a întrebat:

Am un pr. Il plac. Am fost impreuna si ink ne comportam ca un cuplu. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| sweetkidd a răspuns:

Buna Andrutza:X

Eu in locul tau i.as spune pur si simplu sentimentele...intr.un timp si loc oarecare:*

Iti spun eu

Caci dupa o perioada de timp s.ar putea sa inteleaga altceva

Eu sper ca te-am ajutat:*

Te pup dulce si iti urez multa bafta:X

Fundita:X?

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai incearca sa va combinati la loc... s-ar putea sa fiti un cuplu aproape perfect ( cuplul perfect nu exista)!

| Crisu a răspuns:

Sa discuti cu el despre asta. Poate si el crede la fel? Daca va comportati ca un cuplu, un cuplu nu poate fi format doar dintr-o persoana, ci din doua (care probabil o sa ajunga sa se comporte ca una singura). Cel mai bine e sa vorbiti deschis despre asta, si sa spuneti amandoi ce aveti pe suflet.

| Alexxutsa explică:

Jtie ca il plac. Si eu jtiw ca ma place. big grin