| Cameliana a întrebat:

Am un telefon Nokia Lumia 520 și sora mea când l-a scos de la încărcat, l-a scăpat și acum are o zgârietură foarte proemimentă și lungă în partea de sus a display-ului. Mă întrebam dacă pot schimba display-ul și cât m-ar costa, fiindcă am auzit că ar costa cât telefonul nou. L-am luat de pe e mag, înseamnă că e original.

1 răspuns:
| 4drian a răspuns:

Incearca initial cu un polish pentru display. displayul nou costa in jur de 70 de lei la care se adauga montajul. apoi investeste intr-o folie.merita.