| Luisan_Lincan_1996 a întrebat:

Am un virus in care nu pot intra pe sait-uri cu anti-virus, nu pot instala anti-virus cand scriu pe net "nu pot scrie ca nu o sa mai pot vedea raspunsurilesad" se inchide browserul. Am vazut undeva ca daca instalez "Malwarebytes Anti-Malware" si intru in Stafe Mode si Ii dau scanare ca s-ar putea sa imi dea voie sa instalez anti-virus, Dar nu pot intra nici in Stafe Mode crying, Orce in afara de a reinstala windows-ul crying

Plzzz

Ps: Si nu pot descarca nimic sad

3 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Se poate scana direct pe net cu bitdefender gratuit.Cauta pe google scanare online si rezolva orice virus.

| Luisan_Lincan_1996 explică (pentru giony54):

Off...Nu pot intra pe nici un sait de anti-virus sad

| giony54 a răspuns (pentru Luisan_Lincan_1996):

Nu ai de ales decat sa instalezi iar sistemul.