| Mihai2340 a întrebat:

Am visat ca șeful meu era îmbrăcat in negru, ce înseamnă?

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

Sef + negru inseamna multe...

Seful simbolizeaza autoritatea, puterea. Seful poate fi rau sau bun (nu reise din visul tau), e netru.

Hainele negre reflecta o caracteristica a ta: persoana echilibrata, serioasa, fericita, de succes.

Hainele negre + sef: poate fi vorba despre cum esti tu din punct de vedere profesional sau cum ai vrea sa fii: curajos, puternic, stabil. Poate insemna noi oportunitati la job, inclusiv o noua relatie.

Ar putea fi vorba si de o inmormantare. Poate ai auzit ceva in ziua respectiva.

Ar mai putea fi vorba de barfe. Barfe la servici cu privire la tine.

| Mihai2340 explică (pentru seth2016):

E super posibil sa fie adevărat ce zici tu

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Că ii place culoarea negru.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseama nimic, fiind doar un vis de noapte.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

| ywar a răspuns:

Maaai, spune cinstit. tu vrei saa...
sa joci table cu el, la ce te-ai gandit?

| Mihai2340 explică (pentru ywar):

Nu la nimic doar l-am visat îmbrăcat in negru și era ciudat visul

| Gândesclarece a răspuns:

Că ești prost