| Biiianca a întrebat:

Am voie sa intru in biserica sa ma impartasesc/spovedesc daca sunt pe cicilu?straight face sau cum sa fac sa-mi treaca mai repede?

Răspuns Câştigător
| y0n3la98 a răspuns:

Poti sa te duci fara nici-o problema, daca esti domnisoara, daca nu.nu ai voiebig grin funda?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai voie sa intri cand esti pe rosu. Nu forta sa treaca mai repede pentru ca asa o sa ai probleme in viitor.

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Am auzit cadaca te speli cu apa rece iti trece mairepede...sau cel putin nu iti mai curge asa de taretongue
funda?happy

| AlexandraCroft a răspuns:

De obicei nu.esti pacat.
Sau daca tii mortis sa te duci schimba`te imediat ce pleci de acasa de abosbant si du-te la biserica fresh.happy

| Biiianca explică:

Pai sunt virgina incastraight face

| andreyuka a răspuns:

Nu,nu ai voiehappynu ai ce sa faci