| byu_5076 a întrebat:

Ar putea fi semne ca ma place?
Ne salutam, ne zambim, vb pe mess, uneori si prin sms.
La chestii gen reuniuni-imi face poze, spune "vreau o poza cu ea"
La sfarsit de an:ma pupa pe obraz si imi spune "Craciun fericit"
La inceput de an-ma intreaba. te'am pupat de la multi ani.si ma pupa din nou
Dupa ce i-am dat o poza care i-am spus ca o ador si sa si-o puna la avatar si-a pus-o si inca o mai are.
De ex:faina poza de l-am avatar. el:multumesc, o persoana draguta mi-a dato.
sau
"De ce merge asa greu netu? Daca nici acolo nu ai semnal atunci ma arunc de la etaj-el:nu te arunca eu:de ce? el:asa eu:sari dupa mine? el:fac pe spiderman sa mor si eu"
Tot timpul cand ma vede imi zambeste, se uita la mine, se baga in seama cu mine.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna pot sa iti dau eu un raspuns acum nu stim ce poate gandi el dar sunt 2 posibilitati ori ii place de tine dar nu vrea el sa faca primul pas si vrea sa il faci tu de asta face gesturi tandre... ori are un alt gand mai nesimtit si vrea doar sa te atraga in patul lui acum totul depinde de tine eu zic sa conversezi cu el sai observi comportamentul si daca in continuare se poarta frumos eu cred ca ar trebui sa va dati o sansa poate cine stie mult succes si ai grija

| byu_5076 explică:

Nu cred ca ar fi in stare de asta. e un baiat prea de treaba.Nu are astfel de ganduri.Sunt foarte sigura de asta:d

| byu_5076 explică:

Nu ar face asa ceva.
Sunt sigura de asta

| BlueEyes_3523 a răspuns:

Ar putea fi semne ca te place, dar poate sa isi bata si joc de tine. da ca sa nu mai ai nelamuriri mai bine intreaba-l direct pe el
Si mie mi se intampla la fel cu un baiat.tot asa imi zice.ca de ce nu mai vorbesc cu el ca il tin in suspans, ca daca am nevoie de ceva ma ajuta el etc etc