| byu_5076 a întrebat:

Ar putea fi semne ca ma place?
ne salutam
ne zambim
vorbim
vb prin sms
dansam impreuna
spune. vreau o poza cu ea
imi face poze
se baga in seama cu mine
chiar acum la sfarsit.de an... o vnit la mine.in clasa. mi-a zis craciun fericit si m-a pupat pe obraz
Am muuulte rivalelaughing (Doar ca pe ele nu le-a pupat.ci ele pe el,.)

4 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Oo.se pare ca pe tine te place cel mai mult! ar trebui sa profiti de acest lucru cu cat mai repede cu putinta ( chiar dupa sfarsirea vacantei) bine inteles daca si uh il plaki!

| RoX_6698 a răspuns:

Da, ar fi semne. Pune pe un coleg de-al vostru să îl întrebe ce părere are despre tine, dacă te place...Sincer cred că băiatul te place... şi dacă se comportă şi frumos ar fi o pierdere prea mare să nu fii cu el.

Succes!

| PopStarInMyMind a răspuns:

Buna!
Se pare ca este o poveste de dragoste in constructie!
De ce nu merge-ti mai departe?smug

| selena_5281 a răspuns:

Te place!:*