| byu_5076 a întrebat:

Daca...
-ne salutam, ne zambim, ne intelegem bine, vb prin sms
-fetele de la mine din cls ...majoritatea sunt moarte dupa el
e ex:la o reuniune... danseaza cu mine spune vreau sa fac o poza cu ea.imi face poze.se baga in seama cu mine
-la alta reuniune la fel imi face poze una din "rivalele" mele il cheama sa danseze cu ea pe masa nu se duce...
-el nu spune catre ea.hai sa fac o poza.ci ea ii spune lui
-la sfarsit de an...imi spune craciun fericit.ma pupa pe obraz,, si pe ea nu.
-dupa o faza de pe mess.si de unde am inceput sa vb cu el.prin sms.am venit la mine.se bagain seama cu mine mai tot impul
S-ar putea sa ii placa de mine?
Daca credeti ca da.( mie imi place de el) cum ar trebui sa fac ca sa fiu cu el? ce ar trebiui sa fac?
Sora lui stie ca il plac.si mi-a dat untermen. pana dupa craciun ori ii spun eu ori ii spune ea ca il plac happy
Funditahappy

5 răspunsuri:
| Anonim_5837 a răspuns:

Poi pare sa-ti acorde multa atentie. Poate si el simte ceva pentru tine.Eu zic sa nu te temi sa spui ce simti.Mai bine ii zici tu decat sa afle de la altcineva.Curaj! Incercarea moarte n-are.Bafta si ai grija de tine:*

| Anonim_5837 a răspuns:

Confruntarea directa e mult mai eficienta.Atunci isi va da seama ca sentimentele tale sunt reale si ca nu il iei in gluma.Mess'ul nu rezolva nimic.

| Anonim_5837 a răspuns:

Fundita aia nu o mai dai la nimeni?laughing

| pinkysun a răspuns:

Eu cred ca te place.De ce nu? Da semne.

Si mai bine vorbesti cu el pe mess, il intrebi daca are sentimente pentru vreo fata, da'i un impuls sa spuna el ca te place, da'i si tu semne ca il placi, astfel va sti ca nu are de pierdut daca iti va marturisi sentimentele lui.

Iar daca nu te place, nu te descuraja. Poate ca intr'o zi totul va fi cum vrei tu si puteti ramane foarte buni prieteni.

Bafta >big grin

| pinkysun a răspuns:

Intr-adevar messul nu rezolva dar poate asa are mai mult curaj, iar daca nu, fata in fata este mai bine. happy vezi si tu cum ai curaj, dar sa afle ca il placi kiss