| Helăăăăăuu a întrebat:

As vrea sa bat un record cu vreo 10 prieteni de pe facebook : Cele mai multe comentarii la o postare a unei persoane de pe facebook, intr-un timp cat de scurt. Cam cate comentarii, si in cat timp ar trebui sa avem? puppy dog eyes Stiu ca pare putin... ciudat, daca pot zice asa, dar chiar ar fi interesant pentru mine. happy

5 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Peste 1000000 de comuri happy

| Helăăăăăuu explică (pentru M1hai):

Aoleo! Adio Cartea Recordurilor. laughing

| M1hai a răspuns (pentru Helăăăăăuu):

Asta e fost recordul

| Helăăăăăuu explică (pentru M1hai):

Mistoo. dar nu cred ca voi reusi, si, cei care au recordul in cat timp au facut comentariile? puppy dog eyes

| M1hai a răspuns (pentru Helăăăăăuu):

Nuss, dar nu conteaza timpul. ideia e sa fie cat mai scurt