| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa multumesc toturor celor care m-au ajutat k dilema visul acela, dar in aceiasi noapte am mai visato faza in care eu eram la mine in casa iar proful de engleza discuta vb cu fratele meu iar la un momentdat proful mi-a dat razand tel lui sa citesc un mesaj pe care nu l-am inteles erau mai multe fraze pe care nu le-am inteles.
tot ce stiu ca sunt f speriata si ca de cand am visat ma tot gandesc intruna la ele

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si mie in clasa 1 imi placea de profu` de engleza =p~
blushing
laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

A fost un simplu vis asa ca nu iti face grijiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce esti speriata? Din cauza viselor? Revino-ti! Visele sunt pentru a ne relaxa, pentru a ne odihni.Nu au nici un fel de insemnatate. Iti place de proful de engleza? Poate de asta il tot visezi. Ia iesi la un suc pe afara, ca iti trec toate visele...si nu fi speriata, nimic rau nu se va intampla!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai tocmai aia e, daca incepi sa rastalmacesti un vis, ai sa sfarsesti prin a le rastalmaci pe toate si o sa ai o viata imposibila, nu te lasa influentata de vise.