| dulshe a întrebat:

As vrea sami varuiesc camera mea, mobila este aceasta http://www.staer.ro/produse/2/20/105/Dormitor-GIULIA.htm l numai ca unde vedeti alb este cu crem, adica un galbui, ce culori s-ar potrivi? Am vazut ca nu se mai poata albul, se poate culori mai calde ca portocaliu, blue etc. Ce mi-ati recomanda voi? Multumesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
| Lory_2572 a răspuns:

Dulshe eu am aceasta mobila in camera mea.Varul l-am ales galben si bineinteles si jaluzelele verticale sunt tot galbene.Se vede foarte frumos si e o atmosfera linistitoare.

4 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Galben pai

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu as alege o culoare de contrast!
Depinde de personalitatea ta si ce te linisteste pe tine happy

| Shery a răspuns:

Eu in locul tau as face-o mov, ca da foarte bine cu galbuiul :X
ai putea sa o faci portocalie, bleu nu cred ca merge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot mov as face-o.