Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2783609intrebari
Cupio.ro
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
29 Oct
SATI 309.921AFISARI
172.260VIZITE
155.972V. UNICI
5 Ianuarie 2012
FetitaCuOchiVerzi intreaba:

As vrea si eu statusuri pentru baieti nesimtiti:*love struck

Urgent va roglove struck

Fundita!love struck

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    5 Ianuarie 2012 20:39
    eleena a răspuns:

Ai aici o lista lunga de statusuri. Nu le-am mai selectat , acum tu ti le alegi happy
    1. Did you ever had a really good friend? Like you were two sides of the same soul?

2. Deoarece ai ochii deschişi crezi că vezi?

3. Iartă-ţi duşmanii, dar nu uita niciodată cum îi cheamă.

4. Cuvintele sunt lacrimile celor care ar fi vrut aşa de mult să plângă şi nu au putut.

5. Fii fericit cât trăieşti, pentru că mort o să fii mult timp.

6. E loc sub soare pentru toată lumea. Mai ales că toată lumea vrea să stea la umbră.

7. Nu am dat greş. Pur şi simplu, am descoperit multe idei care nu funcţionează.

8. Un om trebuie să se învingă pe el însuşi, înainte de a-i învinge pe alţii!

9. Omul creşte repede, când trebuie să se descurce de unul singur!

10. Am luat palme după palme, acum dau pumni înapoi.

11. În trecut toate au dispărut, o luăm de la.nceput și mergem înainte.

12. Râsul e ca ştergătorul de parbriz: nu opreşte ploaia, dar îţi permite să îţi vezi de drum.

13. Nu există căi greşite, doar drumuri alese prost. Nu există "nu pot", doar "nu văd niciun rost".

14. Ţie îţi place când plouă, dar nu observi că plouă acum cu lacrimi peste tine, când îi rupi inima-n două.

15. Sunt momente în viaţă când simţi absenţa cuiva atât de mult încât ţi-ar plăcea să-l scoţi din vise şi să-l îmbrăţişezi.

16. Oamenii normali învaţă din propriile greşeli. Oamenii inteligenţi învaţă din greşelile altora.

17. Dacă aştepţi momentul potrivit, te pot depăşi cei care nu îl aşteaptă!

18. Niciodată să nu înlocuieşti un suflet bun cu un chip frumos!

19. Ce am fost cândva, astăzi nu mai sunt, dar ce sunt azi îmi pare rău că nu am fost mereu.

20. A "vedea" în depărtare este ceva, însă a ajunge acolo este cu totul altceva.

21. Acum mă uit pe geam şi zâmbesc . Că-s totuşi amintiri frumoase în care încă mă regăsesc...

22. Prietenii...

• 2 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 5 Ianuarie 2012 20:24
    Doηηa a răspuns:
    Http://www.status-uri.tk/ Găsești câte vrei.
  • 13 Septembrie 2013 14:44
    inna15 a răspuns:

1.Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi
    2.Am tot respectul pentru băieții care nu își ascund sentimentele și nu spun "te iubesc" rânjind după altele
    3.Rau cu rau, dar mai rau e fara rau. Cine l-ar putea inlocui pe dobitocul tau!?
    Pwp :*