| TeRogLasama a întrebat:

Asadar,in clasa mea e plina de tigani bine si scoala.Au venit tigani noi care habar n-am cum se face ca toti tiganii se cunosteau dinainte.Si unu se ia de mine dar pot sa il bat e slab.Dar faza e ca mai are niste tigani de liceu si a 7 a.Eu sunt tot a 7 a. Diriginta nu face nimic. Eu mereu o tin pe a mea.Gen il bat pe el dupa vine cu gasca ma bat si aia si dupa il bat iar pe ala dupa ce ma refac si tot asa pana ma lasa aia impace.Ce ziceti?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Va e frica de tiganii,sunteti de tot rasul ue sincer,o o natiune care este amenitata cu moartea, furtul, violenta culmea nici nu le poti numi tiganii ca esti rasist trebuie sa i numesti rromi, jalnic sincer, ce sa faci adunati-va in gasca si aratati ca voi traiti in tara voastra Romania e a poporului roman nu a tiganiilor, sper ca nu primesc raport, nu ma mir iubirea fata de tiganii este extrem de mare desi va face de rusine peste tot in ue voi i iubiti la maxim, jalnic, rusine

| TeRogLasama explică (pentru RAY):

Man am vazut atati de multi tigani incat nu le pot spune rromi Direct Tigani.

| RAY a răspuns (pentru TeRogLasama):

Daca voi romanii i numiti asa normal ca in toata ue tigan = roman va faceti de ras.,

| Bobby711 a răspuns:

Am avut si eu o problema de genul cand eram de varsta ta. Eu ii vanam pe toti din gasca aia a lor si ii bateam cand erau singuri poate ai noroc si te lasa in pace. La mine nu a mers asa au venit toti pe mine 2-3 pot sa i iau singur 12-13 cati erau nu asa ca am facut singurul lucru logic ce mi-a trecut prin cap... alo politia laughing le-a facut dosar penal la o parte din ei si dupa m au lasat in pace. Mai bine decat sa ti pierzi timpul ca mine vorbeste cu parintii tai si cu diriginta ce *** spune i ca daca nu rezolva problema mergi la director si depui plangere. Daca le zici ca vei implica si politia in discutie sa vezi ce repede o sa gaseasca o solutie.Crezi ca vor sa strice reputatia scolii? Nu vor scandal pentru ca daca se aude ca e scoala plina de tigani care fac scandal nu o sa se mai inscrie elevi noi si nu e bine. Daca nu vrei sa ti incluzi parintii in problema asta ca tie rusine sau ceva atunci poti sa vorbesti si singur ca esti baiat mare cu diriga sau cu directorul.

| TeRogLasama explică (pentru Bobby711):

Merci,mai vad cum se comporta.Da bine ca din gasca mea de 4 doar 2 se baga
Sau chiar 1

| Bobby711 a răspuns (pentru TeRogLasama):

Eu zic sa nu te bazezi pe ei la mine nu s-a bagat nimeni cand am avut nevoie. Gandeste te la prieteni ca la un pod te poti baza pe ei in anumite limite, depaseste aceste limite si podul se va darima cand ai cea mai mare nevoie de el.

| TeRogLasama explică (pentru Bobby711):

Da fix la asta ma gandeam.Am uitat sa iti spun ca tigani de a 7 a din alta scoala.