| Alex_Serky_1994 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. fiti atenti deci faza e că azi la liceu s-a luat un țigan d-ala borat de mine (nu am nimic cu țiganii, am tovarăși țigani super de treaba) gen a sărit la bătaie fara ca eu sa il intarat sau ceva de genul, i-am dat una in barba dupa care m-am retras, iar el tot voia sa sare cand s-a băgat unu mai mare si i-a zis sa nu dea in mine... sa fiu sincer mi-e frică asa putin. Ma gandesc ca poate vine maine dimineata cu mai multi sau cu ai lui (părinții vin din familii de țigani d'aia "smar2" ) ideea e ca nu vreau sa mi-o iau ce sa fac?

4 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Dacă vine, cea mai bună modalitate de a scapa de bătaie e sa iti ceri scuze ca l-ai lovit.Tot ce vreți să vă facă vouă oamenii faceți-le și voi la fel.

| MissMoon a răspuns:

Sa îți anunți părinții cât mai curând.

| Alex_Serky_1994 explică (pentru MissMoon):

Stau decat cu bunica... stie dar n-are ce sa faca

| Alex_Serky_1994 explică (pentru Alex_Serky_1994):

Mi.a zis decat sa ma duc la scoala si sa-mi vad de treaba sad