| Amidepsi a întrebat:

Asta e mai mult pentru fete: Povestiti primul sarut, nu se accepta raspunsuri de genul "nu imi amintesc" sau "bine". Eu vreau detalii.(Fundita-cel mai frumos, vot-restul, specificati si ce calificativ vretihappy )

Răspuns Câştigător
| mariy1g a răspuns:

Salut, nu sunt fata dar imi amintesc bine primul sarut big grin
Dupa ce iesisem cu respectiva 2 zile m-am tot apropiat de ea si i-a mi-a zis : ce mai astepti, saruta-ma! :d
Eu cand am auzit m-am speriat... deoarece era prima mea relatie la varsta de 15 ani. si pana la urma am urmato si totul a iesit bine...
Funda?; D

2 răspunsuri:
| pusik a răspuns:

L-a mine a fost primul sarut dintr-o cearta cu un baiat pe care il placeam si el ma placea pe mine, darnici eu nici el nu vroiam sa recunoastem si pana la urmadin cearta asta neam apropiat si ne-am sarutat. Ahhhh ce frumos a fost

| bilalala a răspuns:

Pai primul meu sarut a fost...super! Exact cum imi doream! Era vara si eu eram in vacanta la bunici, nu la tara, la oras. Acolo am multi prieteni din copilarie cu care stau. Cand m-am dus in vacanta dupa mai mult timp, a mai aparut un prieten in anturajul lor. M-am intalnit in prima zi in care am venit cu ei si cu EL. Nu stiam cine e sau cum il cheama, sincer nu prea mi-a atras atentia. A doua zi am aflat ca vrea sa fie cu mine, pentru ca ii spusese prietenei mele. Nu prea am procedat bine cand am acceptat pentru ca nu il cunosteam...dar nu regret ca am facut-o. Primul sarut a avut loc seara, dupa o plimbare prin oras cu tot grupul. Am ajuns la o scoala care avea in curte doua banci. M-am asezat, el s-a asezat langa mine si ceilalti s-au asezat toti pe cealalta banca, lasandu-ne pe noi singuri. M-a cuprins cu mana de spate asa si m-a tras spre el, pentru ca eu eram f emotionata si nu am avut initiativa.(am uitat sa precizez ca era si mai mare decat mine cu vreo 4 ani!) Atunci s-a intamplat.A venit totul de la sine, si a fost foarte tandru si romantic. A fost superb.happy