| Patty_8050 a întrebat:

Asta-noapte am visat ca:
stateam in bucatarie cu iubitul prietenei mele si deodata a zis ca vrea sa imi spuna/sa ma intrebe ceva; s-a ridicat si m-a sarutat. Dupa care am intrebat cum ramane cu iubita lui, el a spus ca se desparte de ea, dupa care eu am intrebat "la tine o relatie dureaza doar o saptamana?" si el a raspuns (timid) ca da. Am zis ca nu vreau o relatie cu el daca e asa si nici nu vreau sa stric ceea ce am cu prietena respectiva, dupa care m-a luat de mana (si am putut simti caldura mainii lui) si cred ca am acceptat sa fiu cu el.
M-am trezit dimineata si credeam ca sunt cu el.
A, si cand m-am culcat ma gandeam la alt baiat pe care il placeam foarte tare, doar ca dupa vi, cand ma gandesc la el nu ma mai ia acel "fior", si cand ma gandesc la cel pe care l-am visat incep sa zambesc...
I-am cunoscut pe amandoi in tabara, cu vreo 2 saptamana in urma.

2 răspunsuri:
| Sweet00gum a răspuns:

Eu zic ca tie iti place de prietenul prietenei tale happy care e intrebarea totusi?

| Patty_8050 explică:

Intrebarea era: ce semnifica acest vis?
sentimentele au revenit la normal: ma ia din nou "fiorul" si nu mai simt nimic pentru iubitul prietenei...cred ca doar mi-a placut senzatia sarutului si a tinutului de mana din vis. tongue