| Ald527893 a întrebat:

Astazi am fost in parc cu prietena mea si sora ei cu care ma stiu foarte bine.Prietena mea mi-a spus daca vreau sa fac cateva poze cu ea si eu am refuzat pentru ca îmi este rusine si ma simt inconfortabil cand fac poza cu cineva si altcineva ne-o face.
Oare sunt o ciudata?
Cum as putea sa scap de chiestia asta, sa nu-mi mai fie jena sa fac poze?
Mulțumesc
(Sunt timidă)

Răspuns Câştigător
| MiNaToN4M1K4Z3 a răspuns:

E super ok sa fi asa, e normal, si eu is la fel la poze, delinde de personalitate, dar trebuie sa ne infruntam toate slabiciunile. Cred in tine ca poti

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cel mai probabil nu vei accepta sa apari in poze pana cand nu iti rezolvi problema cu increderea de sine. Exista destul de multe carti sau videoclipuri pe tema asta.

https://www.youtube.com/results?search_query=cum+sa+ai+incredere+in+tine

| Continchiscontsters a răspuns:

Pai ești timida nu este nimic rău în asta si nici o ciudata nu ești nu-ți place sa faci poze atâta tot