| 123456789dumitrita a întrebat:

Astazi la sport cand ne jucam cu mingea si baiatul de care imi place a trecut repede pe langa mine si m-a luat de mana si dupa aia repede si-a luat-o. Si mi-a dat o idee ce sa mai adaug la proiectul meu. Si cei ciudat ca toti prietenii lui pe care ii stiu țin foarte mult la mine. Cum credeti ma place sau nu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vrea să se facă doctor. Poate te-a luat de mână ca să-ți ia pulsul.

| Strongerthanyou1 a răspuns:

Poate place, poti incepe prin a comunica mai desc cu el pentru a vedea daca te plac, e totusi foarte important ca nubte detesta, in acel caz nu ai avea sanse, dar la cum se poarta cu tine, pare ca te place! Discuta si tu cu el mai des, te va placea si mai mult!