| Melisa123456789 a întrebat:

Hei! La ora de sport, baiatul de care imi place m-a lovit cu mingea in cap laughing si dupa, m-a luat in brate. Ce credeti ca inseamna acea imbratisare? Orice coleg isi imbratiseaza colega, după ce o loveste cu mingea, sau numai daca o place?
Fundă pentrucel mai bun raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| hädÿsë a răspuns:

Tu stii cel mai bine, asa reactioneaza si cu restul fetelor?
E posibil sa aiba o simpatie pentru tine, nu neaparat daca te loveste x cu mingea in cap te place, sau daca y iti spune ca ai numele frumos inseamna ca te place.
Ai grija, aparentele pot fi inselatoare uneori, si il poti intreba daca simte sau nu ceva pentru tine.

Incercarea moarte n-are, bafta! thumbs up

10 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Orice om daca ar lovi pe cineva cu ceva s-ar interesa de starea lui (numai din complezanta) sperand ca asa sa scape!

Răspuns utilizator avertizat
| LuciWv a răspuns:

Nu-ti fa iluzii, daca te place no arata lovindute cu mingea, tea loat in brate ca sa nu te duci la profesor sau sa incepi sa plangi ca sa nu aiba probleme.

| Melisa123456789 explică (pentru LuciWv):

Faza cu plânsul e cam de clasa a2a, iar noi suntem in clasa a10a, deci... Nu e valabila!

| TwiSt1997 a răspuns:

Apai si eu iau fetele in brate, dar nu neaparat ca le plac.In niciun caz n-as lua o fata urata in brate, chiar daca as lovi-o cu mingea-n caphappyDeci e posibil sa te placa, dar asta nu e un fapt decisiv, trebuie sa reiasa asta si din alte fapte.

| EchoDemon a răspuns:

Daca ti-a dat intentionat inseamna ca vroia sa vina cu un pretext sa te imbratiseze :3

| Andreea1923 a răspuns:

Cred ca el vroia sa se bage in seama cu tine ca te place :3

| BadBoys007 a răspuns:

Ce idiot, nu cred ca asa ii arati unei fete ca iti place de ea... Cred ca te-a pus pe ganduri.

| Melisa123456789 explică (pentru BadBoys007):

A fost din greșeala si da ma cam pus pe ganduri!

| BadBoys007 a răspuns (pentru Melisa123456789):

Pai daca vrei sa te placa incearca sa vorbesti cu el, intreaba-l cum ar vrea sa fie persoana lui iubita, spune-i ca nu prea ai incredere in baieti (toti vor sa-si bata joc de fete), va crede ca esti virgina (faza asta functioneaza), atunci se va simti special si se va indragosti de tine. Pana la relatia sexuala, dupa aceea iti da papuci, glumesc big grin Sper ca ti-am fost de ajutor.