| razadeluna a întrebat:

Ati apucat sa faceti ceva teme de vacanta? la ce materii?

2 răspunsuri:
| HDR10 a răspuns:

Salut! Am facut teme de vacanta in clasele primare(I-IV), cand la sfarsitul scolii aveam de scris un caiet de vacanta jumatate la romana si jumatate la matematica. In gimnaziu nu s-au mai dat teme de vacanta, doar daca vrei tu sa faci de buna voie. In liceu...e bine sa faci teme vara pentru a te pregati pentru bac.
Bafta

| robi1990 a răspuns:

Ar fi culmea in clasa a X-a sa-mi dea teme de vacantalaughing) abia le faceam pe cele in timpu scolihappy