| anonim_4396 a întrebat:

Aveti teme de vacanta de facut? la ce materii?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.La romana, engleza, mate, psihologie.

| Kriss96 a răspuns:

Nu. De multi ani nu mai am. Sunt la liceu. Dar si daca as avea nici nu as sti la ce laughing) Si nu le-as face. Eu nu sunt genul care isi face temele. Le fac la Romana si Engleza. Ca astea sunt materii importante. In rest invat pentru teste.

| Northern a răspuns:

Da.La fizică...

| BlackNinja a răspuns:

Eu n-am si sunt in clasa a8a.Vacanta placuta:*

| Mazzenine a răspuns:

Categoria "Conversatii" este mai potrivita pentru genul asta de intrebari. Si pentru ca intrebi, nici nu este nevoie sa am vreo tema. Imi iau tortul de dorinte ca pe una.

| Nadia18 a răspuns:

Geografie.

| anibanani145 a răspuns:

Am avut la romana. de la pagina 53 la 81. le-am facut in 2 ore. tu ai?

| Roxy_9262 a răspuns:

Mate.