| anonim_4396 a întrebat:

Aveti teme si lectii pentru vacanta? la ce materii?

15 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Nimeni nu stia ca nu se va face scoala in ultima saptamana asa ca profesorii nu au apucat sa ne dea teme de vacanta. Am ramas cu temele pe care le-am avut pentru ultima saptamana si anume romana, mate, franceza si nu mai stiu thinking

| neutrino a răspuns:

Am asa ceva la toate materiile importante.

| Mihai1810 a răspuns:

Nu am.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Nu am, dar nu strică cu nimic dacă mai lucrez ceva.

| Northern a răspuns:

La fizică și biologie...

| Dєєa a răspuns:

Eu doar la limba și literatura română. big grin

| lalaballet a răspuns:

La mate, lectura, romana...etc...

| MissDevilish666 a răspuns:

Am teme la toate materiile. sad

| SweetChild1 a răspuns:

Am o temă la matematică foarte lungă cu exerciții cu radicali. Un proiect de făcut la istorie, alt proiect de făcut la desen. Descrierea continentului Africa cu tot cu vecini, fluvii, orașe, religii, relief, etc, etc( asta pentru geografie) și 4 fișe de analiză a produselor, din alea enervante pentru ed. tehnologică. Chiar am mult de scris...

| zurick a răspuns (pentru SweetChild1):

Clasa a 7-a?
Eu am de copiat pagina 29, 30 și 31 sper să se reîntoarcă profesoara ca să nu o mai fac... și 9 pagini cu exerciții ușoare din culegere la română.

| anonim_4396 explică (pentru SweetChild1):

Prezentarea generală a continentului respectiv nu se face în clasă? Noi nu avem asemenea teme la geografie, și rar avem, poate 1-2 pe semestru, cel mult și astea constau în întrebări de logică, nicidecum de predarea lecțiilor.

| SweetChild1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da...am făcut deja descrierea continentului in clasă, dar profesoara a venit nervoasa si ne-a dat tema ca nu avea ce face. Trebuie sa facem o descrire mai complexa, nu sa studiem singuri continentul, daca asta credeai si nu ne da teme multe, numai atunci cand are fițe.

| bula2014 a răspuns:

Imi pare rau dar nu am teme am cam terminat scoala acum ceva ani dar merge o funda si la mine?

| Gatsby a răspuns:

'la chimie, de copiat din carte. dar tu ai teme''

| AdrianFita a răspuns:

Teme,ce teme laughing.