| ÐỄỄẴ97 a întrebat:

Ati avut uneori senzatia ca nu mai aveti incredere in nici o prietena de a voastra? Eu acum am incredere doar intr-un prieten.Sunt de parere ca in baieti poti avea mai multa incredere decat in fete, deoarece fetele sunt mai vorbarete.(unele).Ce pot face ca sa mai am incredere in cineva in afara de un prieten de al meu?

Răspuns Câştigător
| Ucaa a răspuns:

Trebuie sa te descoperi pe tine si sa te imprietenesti cu cat mai multe persoane asemanatoare tie. Astfel ca, daca ai o prietena careia ii plac aceleasi lucruri pe care le placi si tu, este posibil sa fiti foooarte bune prietenehappy Trebuie sa inveti sa-ti alegi prietenii, nici eu nu prea reusesc dar inca sper ca voi sti happy Iar referitor la baieti, poti avea incredere in ei, numai ca eu sunt de parere ca nu poate exita o prietenie intr-o fata si-n baiat happy apare la un momentdat atractia happy dar cine stie, poate iesi ceva frumos happy Bafta :*

1 răspuns:
| iloveiphones a răspuns:

Eu in momentul de fata numai am incredere in absolut nimeni in afara de familia mea. Toata lumea are cate un interes ascuns, sau vorbeste vrute si nevrute despre tine. Ca fata, e mult mai bine sa ai un prieten, decat o prietena. Acum depinde si de baiat. Eu inca nu mi-am gasit "prietenul/a de suflet". Poate in viitor. De facut, nu poti face nimic, trebuie ca acele persoane sa iti demonstreze ca iti merita toata increderea si respectul pentru a-i incredinta "secretele" tale happy. Te pup, o seara frumoasaa.