| anonim_4396 a întrebat:

Ati refuzat vreodata un sarut de la iubitul vostru?

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

In gluma si in joaca da desigur! Dar in serios niciodata, atata timp cat il iubesc/ne iubim nu las refuza!

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In gluma da in rest nu am avut motiv.

| JustMeFlory a răspuns:

Cand ma enerveaza da!

pupimik
| pupimik a răspuns:

De multe ori cand eram suparata

Bula
| Bula a răspuns:

Nu! M-ar fi parasit imediat!

| andreutz a răspuns:

De la iubitul meu? hmm.inca nu big grin

| BabyWL a răspuns:

Da. am refuzat. intr-un moment in care eram suparat pe el, iar el a inteles asta apoi a facut putin "botic" dar i-a trecut deoarece l-am luat eu in brate si l-am sarutat. happy

| miry a răspuns:

Deocamdata nu, dar cred ca sar supara rau de tot

| leluc a răspuns:

Doar in joaca sau cand eram suparata pe el.

| Elena0210 a răspuns:

Da dar in gluma k in serios nu am de ce. Daca nu-mi place de el nu stau cu el da nu fac chestii de genu.

| andryka a răspuns:

Da. cand sunt nervoasa pe el si ne certam / il cert.
in caz contrar.nu vad de ce l-as refuza. Doar nu il tin d iubit din plictiseala

| eumi a răspuns:

Ia tot ce ti se ofera din dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... poate prima data... din rusine... dar a fost cam penal

| **** a răspuns:

Nu as face asa ceva.deoarece...m`ar fi parasit...straight face