| danukck a întrebat:

Va-ti imbatat vreodata?big grin.aty facut niste lucruri pe care la-ti regretat m-ai tarziu? eu m-am imbatat odata.eram super fericita:X:X:X:.laughingrolling on the floorlaughingsi faceam misto de toata lumealaughingrolling on the floorlaughing.big grin!

Răspuns Câştigător
| PauLa.M a răspuns:

Pai big grin eram intr-un club laughing dupa ce am baut calumea cu prietenele mele dj-ul a pus "sus pe bar" love struck
parca era o chemare laughing
dans pe bar din ala nebun laughing impreuna cu prietenele mele de la 1 pana pe la vreo 2 jum aproximativ... dar a intervenit plictiseala asa ca ne am dus sa ne plimbam ca sa ne mai revenim
normal ca la ora aia politia e pe strazi.ne a oprit si eu am fost prima careia vroia sa i ia datele... "numele mamei" "stele"
"si pe tata?" "artoais" big grin
doar o intamplarethinking ca asa ar fi multe big grin
ca de exemplu sa ma duc pana la non-stop in bikini si tricou intalninu-ma cu pol comunitara si cerandu-le seminte. ei bineinteles mi au dat big grin

23 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Dar partea aia cand te-ai trezit dezbracata in pat si nu stii cum ai ajuns acolo.de ce nu o zici thinking

| Psihoyounger a răspuns:

NU pentru ca nu mi se pare nimic interesant. Un om beat e aproape inconstient si poate face lucruri pe care apoi le regreta. Nu e nimci interesant in a te imbata, e o distractie ieftina de moment pe care e posibil sa o regreti a doua zi. Plus durere de cap... Mai bine nu!

Psihoyounger

| JackieSue a răspuns:

Da...eram la ziua unui coleg si am inceput sa le spun parintilor lui cat de prosti sunt si se pare ca le-am facut si dedicatie la microfon laughing...sau cel putin asa spune cea mai buna prietena a meabig grin.

| JustMeFlory a răspuns:

Beau dar cu masurahappyO data pe an, dar si cand beau e de raulaughingEu rad si vorbesc singura, cant.laughing
De ex gagica'miu imi spunea sa il tin de mana si eu ii ziceam"Nu, ca ma dor picioarelelaughing"aberez cam multhappy

| marsy a răspuns:

Mda. m-am imbatat. chiar de mai multe ori. nerd laughing te distrezi.

dar. nu trebuie peste masura!

| AvalohAlyn a răspuns:

Eu adorm daca ma imbat imediat nu mai am timp sa mai rad si de lumelaughing

| albastrel a răspuns:

Asa patesc si eu... rad ca nebuna si am chef de... :X:X:X

| PauLa.M a răspuns:

Numele mamei trebuia sa fie "stela" big grin nu stele, m am grabit sa scriu

| sorin a răspuns:

Ha ha

| CrucifiedCountess a răspuns:

Sure.cine nu.am vo.t...in rest.nimic locco...sunt silent la bauturalaughing cateodata mai dansez si cant.si sar pe oameni.toata lumea, toata lumea sare-acum cu mine... rolling on the floor)

| MADALINAAAA a răspuns:

Dalaughingm-am imbatat si eu o singura datarolling on the floor.si eu eram super fericita, radeam intruna, ma tavaleam pe jos, nu ma recunosteam. m-am facut de ras in seara aia, pentru ca m-am dus intr-un parc, bine, mai eram cu 2 prietene, printre care una in aceiasi stare ca mine. a fost o seara pe care nu o voi uita niciodata...am regretat, pentru ca a 2 zi m-am trezit cu o durere ingrozitoare de cap, si am jurat ca nu mai pun niciodata gura pe bauturalaughing

| rosepassion a răspuns:

Eu cat asi incerca nu pot sa ma imbat ca daca beau ctv guri de bere ma doare capu dupa vreo 5 minute si nici nu pot sa mai inghit dupa aia berea, singura ere din care pot sa beau putin peste 250 de grame este cea red's cu lamaie...cand eram imi mica de revelion la sat mam imbatat dar nu stiu q ce ca dabia pot sa beau putin alcool.

| Misterious a răspuns:

Da m-am imbatat dar stiu ce-am facut si nu nu mi-a fost rusine..au fost alte lucruri mai grave ce le-am facut!

| alle_1861 a răspuns:

Sau toata lumea facea "misto" de tine?

| Babushka a răspuns:

Tin minte k eram la ziua cuiva si am baut la inceput putina bere putin vin si dupa au adus baieti JB si am zis sa fac p interesanta si mi-am pus in cana nu pahar plin ochi fara suc sau altceva dp JB ala nu am mai fost in stare de nimic tin minte k stateam in pat culcata si trimiteam sms si mia cazut telefonul in cap deci nici forsta sa tin un amarat d tel nu mai aveamstraight facelaughinglaughinghappylaughing)

| passion a răspuns:

Mi s-a intamplat de cateva ori...

mam ametit asa destul.

si radeam intr-un ade orice...

mai un pic si ma luam la bataie cu una...

la momentu ala iubeam pe toata lumealaughinglaughing

si in drum spre casa...mam oprit in mijlocul drumului...

si mam intins de parca as fi in patlaughinglaughinglaughing

era asa mai tarziu vreo 2 si cv noapteabig grin...

amintiri...

| danukck explică:

Pe mine nu m-a durut kapul.am dat si de baut la altyrolling on the floorlaughinglaughingrolling on the floor... dar eu am fost cea m`ai manga.si nimeni na fc misto de mine.winkingALLEwinking! distraty`va cat m`ai este vacanta asta. k dp c vine scrolling on the floorlaughing.nu m`ai aveti cumbig grin...

| danukck explică:

Toate raspunsuriile voastre mi se par ff amunzate.la toti am ras m-ai putin la allephbbbbt.oh go on.hai noroclaughing)))rolling on the floor)).::*:*:*:*:

| alina_7783 a răspuns:

Foarte comica intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu m-am îmbătat şi am uitat sa scriu corect... Ţie ţi s-a întâmplat asta? Nu-i aşa că e ciudat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleoo s-a intamplat acum cateva zile eram mangaa, am baut jumatate de sticla de chivas regal impreuna cu tovarasa mea de ligheanlaughing), nu tin minte absolut nimic din ce am facut, ink ma dor oasele de la cazaturi m-am jurat ca nu mai pun gura pe bauturalaughing) never ever

| YukiMrM a răspuns:

Pai m-am imbatat odata calumea, am bagat vin muult, dracu mai stie cat combinat cu ceva bere si eram manga, m-am trezit a doua zi acasa la varamea, lumea zice ca m-a adus politia acasa laughing dracu stie ce am facut ca eu deja dupa primi doi litri de vin numai stiam unde sunt ^ ^, amenda am luat stati linistit, cica am injurat un cartier intreg laughing si cica mi-am luat si bataie.

| MsBee a răspuns:

Eu cand sunt beata ma simt foarte fericita, rad ca proasta, am chef sa dansez, sa ma distrez si am chef de prostii laughing