| Greetsiel a întrebat:

Azi este in 13! De fiecare daca am avut ghinion! Voi ati patit vreodata!?

Răspuns Câştigător
| Annonnymous a răspuns:

Cum au mai zis si altii, gindindute ca nu iti va merge bine, creierul tau formeaza o bariera in gindire si luarea deciziilor si automat de duci in eroare sau comiti unele greseli, Cel mai bine e sa nu te gindesti la numarul 13 sau cel mai bine gandeste-te ca 13 este numarul tau norocos!

9 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Eu zic ca exista doar in subconstientul tau...nu trebuie sa iei in considerare acest lucru! Mie nuntile i i faceau rau daca intalneam una saptamana respectiva era de rau la scoala si totul a luat sfarsit cand la examen dupa ce am intalnit nunta am reusit sa trec si apoi nu am mai crezut in superstitii!

| DNSK a răspuns:

Nu exista ghinion! ghinionul ti-l faci u, crezand in el, si orice lucru aiurea si nesemnificativ il vezi grav si e din vina zilei de 13! cum a zis si DXPisicutaTaNeagraXD, gandeste pozitiv si nu vei mai avea ghinion! totul pleaca de la creier

| EvaneSScence a răspuns:

Cred ca n-am dat importanta. Tu te-ai fixat pe asta, de aia te astepti la ce-i mai rau. Si chiar se intampla, nu?

| Azazea a răspuns:

Niciodata.

| Goooogle a răspuns:

Hm...13...un numar foarte discutat, nu iti face griji, pana la urma este doar un numar, nu el va decide cum vor merge lucrurile ci tu!

| GoddessMaui a răspuns:

Azi e ziua lui Lucifer devil

| AmaliaM a răspuns:

Nu. happy chestia asta e doar o superstitie care nu are cum sa afecteze norocul/ghinionul. unele lucruri se intampla fara o cauza ( lucruri bune/rele). nimic nu depinde de o data.

| DXPisicutaTaNeagraXD a răspuns:

Nu exista notiunea de ghinion, gasndeste pozitiv, nu fii negativista happy