| opierdevara a întrebat:

Azi noapte am visat ceva ciudat. Totul a inceput cu o fantoma care era la mine in camera si care voia sa se razbune pe cineva. Eu am mers sa il ajut pe cel caruia voiansa ii faca rau si atunci ala a luat-o la fuga pe un pod neterminat. Adica era construit pana la un punct dupa care se intrerupea. Persoana respectiva alerga in fata mea si la un moment dat au aparut cativa oameni imbracati imn negru care l-au injunghiat cu o sabie. Mi-era teama sa ma intorc asa ca am luat.o inainte. Si cand am ajuns aproape de ei mi-au zis ca nu am de ales, ori sar de pe pod, ori ma injunghie si pe mine,orice ar fi tot voi muri. Asa ca am sarit intr-o zona unde erau multe buruieni. Nu ma durea nimic si nici nu eram moarta. I-am vazut cum au venit langa mine si ma atingeau cu varful sabiei pe fata. eram foarte speriata, dar ei credeau ca eu chiar sunt moarta.
Ar putea cineva sa imi zica ce ar putea sa insemne? Va rog. Cea mai detaliata explicatie--funda :-)

Răspuns Câştigător
| AktivShack a răspuns:

Buna.
Cauza acelui vis ar putea fi vizionarea filmelor de groaza, sau o imaginatie foarte bogata.Visul este reflexia realitatii, a intamplarilor de zi cu zi. Poate ai ceva care 'te apasa pe suflet.Incearca sa vorbesti cu cineva apropiat, sa te eliberezi.Asculta muzica, citeste o carte, iesi in oras, relaxeaza-te.Toate cele bune.

1 răspuns:
| Biutzu a răspuns:

Pai pe langa faptul ca ori ai imaginatie ori ai vazut filme de groaza multe nu ar fi nimic rau. dupa cum sti visele reprezinta dorinte, reusite, esecuri si ceva din ceace vezi in viata de zi cu zi (sau tv). deci tu poate ai ceva cu acea persoana si ai vrea sa i-se intample ceva rau pentru a regreta sau de ce nu pentru a plati pentru cea ce a facut, dar subconstientul tau candinduse la asta si-a dat seama ca nu e bine si a incercat sa iti arate ca pot fi consecinte prin prisma karma(ce dai aia primesti).