| angelica02 a întrebat:

B una cum pot uita o persoana la care am tinut prea mult la ea fara sa stie,nu o mai pot da afar din suflet,dar simt ca si el simte la fel pentru mine, ma priveste mereu si insistent, si simt ca si el ar fi atras de mine...dar vreau sa il tratez cu indiferenta dar nu reusesc...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Du-te si spune-i, nu mai pierde timpul! Am avut o situatie asemanatoare, bine povestea e incurcata si lunga, dar la fel ma privea insistent si nu ne pierdeam contactul vizual dar nu am vorbim el s-a indepartat si acum e fericit si bine-merci langa ea... :/
Du-te si spune-i ce simti, poate o sa ai o poeste de dragoste frumoasa.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Indiferenta ce va face? asta e un joc protesc facut de oamenii imaturi, daca placi un om i spui direct in fata si gata

| Lawliet14 a răspuns:

De ce sa il tratezi cu indiferenta?