| KKarl a întrebat:

Baiatul meu a hotarat sa mearga descult pe strada. Ce sfaturi pot sa ii dau?

21 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa isi puna naiba ceva in picioare ca-l vede lumea si incepe sa rada. Vorbind serios acum, nu trece saptamana fara sa vad mizeria asta din partea ta. Chiar nu se gaseste nimeni pe acest site sa te baneze? Iti mai dau si un sfat ca de la om la om: du-te la un psihiatru.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru KKarl):

Pentru ca ai o obsesie deloc normala.

Răspuns utilizator avertizat
| vocea a răspuns:

Pai deepinde de varsta daca este foarte mic nu ai cum sa ii explici ca nu ar intelege, daca e mai maricel atunci lasa-l sa mearga descult, el o sa vada ca nu e bine si apoi o sa se incalte bafta

Răspuns utilizator avertizat
| BlackRose03 a răspuns:

De ce ar vrea asta? Cati ani are?

Răspuns utilizator avertizat
| BlackRose03 a răspuns:

Incearca sa-i explici ca te raneste facand asta, copiii isi iubesc parintii mai mult ca orice, pentru tine sunt sigura ca ar renunta si te va asculta.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa isi unga picioarele cu gem si apoi sa mearga prin apa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai luat-o razna cu prostia asta.

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Unde locuieste baiatul in Romania sau strainatate?

Răspuns utilizator avertizat
| GreenVoid a răspuns:

Ca s.au inventat papucii.Ca semenii nostri din trecut au suferit desculti si ca sunt milioane de copii care inca sufera ca n.au o pereche de slapi sa.si puna in picioare.

| Desireღ a răspuns:

"să nu calci în surprizele care sunt pe jos"

| Risa_Eugenia_1996 a răspuns:

Poate sa raceasca daca e iarna

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru KKarl):

Mda deci e clar ai pus intrebarea la Trivia/Amuzante probabil.
Daca era in zone calde putea sa faca acest lucru. In Romania nici atat ca dupa juma de ora picioarele sunt negre precum carbunele si daca a facut rani de atata mers pe jos probabil a luat si hepatita b + c si o sida mica