| NoLiesJustLove a întrebat:

intrebarea asta e mai mult pentru baieti dar pot raspunde si fetele deci:ce parere aveti despre fetele care asculta muzica rap si care se imbraca in genu ala?

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Nici o parere nu am, eu judec fete doar dupa ce cunosc bine ce au in cap si care este scopul lor, dupa haine sau muzica nu este bine sa judeci pe nimeni.

| NoLiesJustLove explică (pentru CristiB93):

Da adica nu mi se pare corect sa judeci o persoana dupa cum se imbraca sau dupa ce gen de muzica ascultahappy:*

| CristiB93 a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Stiu, aici este ca si cand ai judeca cartea dupa coperta, ceea ce este gresit happy

| NoLiesJustLove explică (pentru NoLiesJustLove):

Da exact, vezi de asta ti-am dat tie fundita gandesti corecthappy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii place acest stil, am o parere buna. Acum depinde si cum se comporta. Daca baietii asculta muzica rap, si se imbraca in stil rap, de ce sa n-o faca si fetele? Mie unul mi se pare in regula.

| BeInnocent a răspuns:

Au un stil propiu, si nu le e rusine ca sunt mai "baietoaice"Le admir happy.

| Michael93 a răspuns:

Nu mi se par deloc feminine daca se imbraca stil rap. Acum nu zic ca trebuie sa se imbrace ca cea mai mare parasuta ca sa.si arate formele.
Iar de muzica de ce sa comentam fiecare cu gusturile ei/lui.
Sper ca ti.am fost de ajutor.

| NoLiesJustLove explică (pentru Michael93):

Buna.voiam sa stiu parerile vostre.mersi pentru raspunsurihappy