| iubi_duby75 a întrebat:

Baieti ce parere aveti despre fetele fitoase si tupeiste care le intalniti zi de zi la scoala sau in cartier dar care totusi arata bine la corp? laughing). Ce viitor credeti ca o sa aiba acestea? care de cate ori le vedeti se dau la cineva...

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Eu nu-mi permit sa-mi dau cu parerea asupra unor persoane de sex feminin pe care nu le cunosc Eu asemenea persoane nu am ce discuta cu ele, Dar; unu, Aceste persoane de care spui tu pot ajunge fara nici un fel de munca scoala educatie etc foarte departe, Vor gasi pe unul cu bani batrin si prost iar fetele vor sti ce sa faca mai departe pentru ai lua mintiile Doi; Mai sunt baieti sau barbati care sunt mai timizi la locul lor harnici etc care nu au aceasta scoala a vietii Si atunci acesti barbati vor fi foarte usor de pacalit nu numai o saptamana, Toata viata Trei; Sunt barbati care au bani si functie, Cunosc situatia lor foarte bine, Stiu cu cine au de-a face Ca atare se folosesc de ele ele la rindul lor de ei si treaba merge mai departe, Dar -----Aceste fete cu tupeu corp frumos fitoase cum vrei sa le spui dupa citiva ani de viata la maturitate marea majoritate vor ajunge niste ruine De ce? Deoarece acum au corp, Maine se va termina, Cine se va mai uita la ele? Nimenea, Si atunci cel mai bine este sa-ti vezi de treaba de scoala sa-ti intemeezi o familie onorabila care sa te mandresti cu ea, Acest mod de lucru nu te va sau nu le va ajuta la nimic niciodata Cu asta inchei eu i-ti doresc sa ai parte de iubire adevarata o viata implinita plina de bucurii si sa poti merge cu capul sus si coloana vertebrala dreapta Asta este parerea mea te rog sa nu te superi Pa

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poate sa fie si cea mai frumoasa fata din lume. Daca e cu nasul pe sus n-am ce vorbi cu ea. Nu imi plac astfel de fete. Probabil vor avea un protector, pe cineva potent financiar. Sa fie sanatoase in lumea lor. Mie imi plac fetele simple care chiar daca se imbraca elegant au bun simt si se fac placute.

| iauru a răspuns:

. fitele-mi provoaca nervi. corpu nu compenseaza si pentru caracter o sa ajunga rau poate nu din punct de vedere financiar da moral sigur

| nickolass25 a răspuns:

Asa e cum zice baru, are dreptate, dar mai completez si eu cu ceva: toate tefele fitoase, frumoase si tupeiste nu vor ajunge nicaieri, deoarece pentru ele e important sa fii tupeist, sa arate ca ele au ceva... dar ceea ce arata tuturor celor din jur e ca desi au parte de frumusete, nu au parte de ce mai imnportanta componenta a corpului uman: CREIERUL. Ele nu se gandesc, cel putin cand vine vorba, la "a fi normal" ci la a fi fitos si tupeist, lucru care nu iti va aduce niciun beneficiu, dinpotriva, iti va crea numai probleme. Un om normal, sa stii ca nu ar face asa ceva, nu se va comporta asa in societate, tocmai pentru ca poate acel om normal va vrea sa isi creeze o imagine buna in vazul celor din jurul lui, pe cand una "tupeista" si "fitoasa" va starni pentru unii rasete, iar pentru altii dezgust, cand vor vedea comportamentul ei si aerele de fitoasa. In concluzie, ele vor fi de apreciat, dar numai pe moment, pentru frumusete, (zic pe moment deoarece frumusetea trece) dar la capitolul judecata... vor fi cu nota 0. Succes in continuare si ai grija sa nu legi prietenie cu oameni de genul asta ca nu vei avea nimic de castigat. Poate niste probleme de care nu vei scapa usor. tonguewinking