| lariteiubeste a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare pentru baieti.Care este primul lucru care va atrage la o fata sau care va place la o fata?

13 răspunsuri:
| Bog15 a răspuns:

Zambetul, pardon sanii,... nu... raman cu zambetul, si dupa sanii

| ZEU93 a răspuns:

Ochii

| EduardPaul94 a răspuns:

Ochii,parul,aspectul fizic, compotamentul...zambetul...

| Tyysonn a răspuns:

Zambetul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aspectul fizic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modul de gindire, apoi aspectul.La multi ani si mult noroc.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai las-o moarta... modu de gandire, cand o vezi pe strada, modu de gandire... sigur

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident Aspectu fizic, si implicit de unde o vad prima data, fata sau spate, dacai din spate evident fundu picioarele, din fata fata parul si in functie de inaltime, umerii si sholdurile late si talia un pic mai inguste, fundu si sanii... Ca de la una mica n-o sa-i stea bine cu sani de 110 pe cand la una de 1.65-1.70 cu mai putin de 110 nu-i sta binewinking A da

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Crede-ma,ca stiu ce vorbesc,stiu ca in tinerete asa este,dar viata,te invata multe.
Vezi ce gindeste, ce are in cap, cum se zice.
Cu ce te ajuta dacva este frumoasa dar atit?
Eu sint altfel de om.singur.dar nu aspectul conteaza.Nu traiesti cu aspectul.Mult noroc si L:a multi ani!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu traietsi cu aspectu da prima data o intrebat tongue adica de x cand vezi una pe strada, de unde sti cum gadeste, nu-i evident ca asepctu iti place cel mai mult, ala te determina sa intri in discutie cu ea si sa afli mai multe

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Ai dreptate, numai ca unii oameni si unele lucruri, se simt.Repet,conteaza ce are in cap, apoi aspectul fizic.Stiu ce spun.Mult noroc.

| tamassile a răspuns:

Asa cum a spus ivancea2 modul de gandire si in primul rand in cazul meu conteaza si cei 7 ani de acasa happy