| deni a întrebat:

Bine... am 13 ani 50 km si 165 cm.
este normal sa fiu atat de inalta?

P. S. multe colege de-ale mele sunt mai inalte ca mine

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca esti la faza din pubertate la care cresti foarte mult.happyLa fete se manifesta pe la 12 ani si la baieti pe la 13.Deci e destul de normal.happy

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu esti inalta.esti medie.

si cred ca ai vrut sa spui ca ai 50 kg.

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Da

Stai linistita;-j

| Teddy_6725 a răspuns:

E foarte normal chiar pentru inaltimea ta ar trebui sa ai 60 de kg

| Gabriela2011 a răspuns:

50 de km laughingrolling on the floorrolling on the floor))? poate 50 kg laughing)) auzi km laughing)) scuze big grin revenim la subiect E normal nu esti inalta esti binewinking

| deni explică:

Kg scuze

| Panda15 a răspuns:

Eu cred ca da ah eu am 13 ani dar am mai putine kg. si am 1. 50 asa ca mi se pare normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai normal esti ok asakiss