| Hugulets a întrebat:

Buná TPU! sunt brunetá. si mi-am vopsit párul ín suvite blonde. problema e in aia ká nu ími stá deloc. ce as putea face? sunt disperatá. sad sad sad

1 răspuns:
| adrianarp a răspuns:

Nu prea inteleg ce vr sa spui prin, nu imi sta deloc' adica nu iti sta bine sau nu iti sta parul in sensul ca sta ridicat sau ceva de genu? daca nu iti sta bine trebuie sa te vopsesti ( LOL), dar ai grija sa nu ti-l vopsesti prea des pentru ca s-ar putea sa-l strici... daca e cealalta varianta, ai putea ori sa ti-l indreptzi cu placa( ceea ce nu ar fi foarte indicat) ori sa te duci la coafor sa ti-l aranjeze un pic ( sa nu cumva sa faci greseala sa incerci sa-l faci u singura pentru ca ai putea sa-l strici de tot) ori ai putea sa dai cu mult fixativ ( ceea ce iarasi nu e indicat)... sper ca te-am ajutat desi ai pus intrebarea asta de mult timp dar deabeac acum am vazut-o.