| Thesimplecat a întrebat:

Am 13 ani 1, 65 si 57 kg. Am talia subtire si deloc burta dar am picioarele lungi si mai groase. Mainile sunt subtiri si posteriorul dotat.
Mi se pare ca sunt cam grasa ce ziceti? Sunt mult prea grasa pentru varsta si inaltimea mea?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru înălțimea ta, varsta ta, greutatea este este foarte normală. Din ce ai spus reiese ca ai o siluetă de timp clepsidră. Esti perfect normală.

| NoImage11 a răspuns:

Nu, nu esti grasa. Masa ta normala pentru varsta si inaltimea ta este de la 44 kg la 63. Chiar tu ai spus-o, n-ai burta, ai talia subtire, si e normal sa ai picioarele putin groase deoarece sunt lungi. Nu te ingrijora, esti normala. happy

| Independenta_Moldova_1998 a răspuns:

Deloc esti normala cu aceasta greutate deja scazind la 50 poti arata foarte slaba