| Lolypop98 a întrebat:

Buna am 13 ani si imi place de un baiat.ne intelegem bine dar nu stiu daca si lui ii place de mine. pe mass vb destul de des.cum aflu daca ii place de mine si cum ii atrag atentia?

Răspuns Câştigător
| PattyxPaty a răspuns:

Sall :*Poi ai putea sa iti pui un prieten sa il intrebe mai discret (fata sau baiat)sau ai putea chiar tu sa il intrebi(insa eu te-as sfatui sa il intrebi asta pe messwinking ) In pauze ai putea sa stai pe langa el si sa glumiti si sa ii mai spui de ex:"scumpi" sau "iubire" (doar ca sa vezi ce reactie are rolling on the floor )! Bafta! FUNDA?(daca vrei)wave

| Lolypop98 explică (pentru PattyxPaty):

O data sia facut alt id si a vb cu mine despre cum maiubeste etc...dar cred ca a glumit

| PattyxPaty a răspuns (pentru Lolypop98):

Pai poate chiar a facut asta ca sa-ti atraga atentia!