| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 14 ani, 1.59 inaltime la ce virsta o sa incetez de crescut in inaltime vreau sa stiu daca mai am sanse sa ajung pina la 1.68 inal. stie cineva ce trebuie sa urmez pentru a ajunge la inaltimea dorita?

3 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Cresti si te dezvolti pana la 18 ani! Pentru a creste in inaltime este recomandta inotul sau baschetul! Pa-Pa!

Răspuns utilizator avertizat
| Cookieblah a răspuns:

Buna si eu am 14 ani si am 1.70 si te dezvolti pana la 18 ani, iar daca vrei sa mai cresti in inaltime iti propun sa faci sport gen volei, basket, handbal, ajuta, sper ca am fost de ajutor; 3