| abctttt245 a întrebat:

am 15 ani jumate si 1.68 cam pe la ce varsta ma opresc din crescut si la ce inaltime as putea ajunge

1 răspuns:
| Lupu_Rafael_1981 a răspuns:

Undeva injur de 20 de ani sau mai putin daca cei din familia ta sunt inalti tatal/bunicul.O sa ajunti la inaltimea lor mai mult sau mai putin. Daca familia ta este o familie de oameni scunzi nu te astepta sa ajungi prea inalt.Esti bine la 15 ani eu am 1.82 la 15 ani.Cei din familia mea sunt inalti. Daca ai avut bunici inalti sau parinti inalti tu ajungi undeva la inaltimea lor.Probabil o sa ajungi maxim la 1.80 sau mai mult conteaza de organismul tau cant mai creste.